ANDRZEJKI DLA ŚWIETLICY "RADOŚĆ ŻYCIA"

25 listopada w naszej szkole odbyła się zabawa andrzejkowa dla dzieci i młodzieży ze świetlicy "Radość życia" w Pszowie. Gospodarzami imprezy, jak również osobami prowadzącymi byli wybrani wolontariusze naszej szkoły, uczniowie z klas: I, II i III LA oraz z klasy II TA. W przygotowaniu całej imprezy pomagali także uczniowie z klasy II A. Opiekunami wolontariuszy byli nauczyciele naszej szkoły: p.Anna Polnik, p.Paulina Rosa-Glaeser, p.Marta Hawel i p.Jadwiga Romanek.

Wolontariusze ZSP zachęcali dzieci do zabawy, prowadzili "wróżby" - zabawy andrzejkowe a także wspomagali opiekunów dzieci i młodzieży niepełnosprawnej w ich dopilnowaniu.

Uczestnicy andrzejek tańczyli, brali udział w różnych zabawach oraz degustowali różne smakołyki i napoje przygotowane przez naszych uczniów.

Na zakończenie imprezy wszystkie dzieci otrzymały przygotowane przez uczniów wyjątkowe upominki.

Uczniowie naszej szkoły wykazali się bardzo dużym zaangażowaniem w zorganizowanie imprezy. Uczestniczyli w tańcu i zachęcali do zabawy dzieci, które były nieśmiałe. Dla młodzieży naszej szkoły było to ważne i odpowiedzialne zadanie a zarazem doświadczenie przydatne w nabywaniu różnych umiejętności organizowania imprezy. Ponadto dla nie jednej osoby było to pierwsze doświadczenie uczestniczenia w wolontariacie.

POWIĘKSZ

Anna Polnik

Zobacz również zdjęcia...

 > > > wróć


Facebook

Facebook

Plan lekcji

Podręczniki


 

BIP

 

Deklaracja dostępności

 

© 1998-2022 ZSP w Pszowie
licznik