WAMPIREK WRACA DO AKCJI !

14 lutego odbyło się organizacyjne spotkanie reaktywowanego klubu "Wampirek". Członków tego klubu kojarzymy głównie z akcjami krwiodawstwa. Nowa opiekunka - pani Wioleta Tkaczyk postanowiła jednak poszerzyć działalność i uczynić tym samym ze szkolnego "Wampirka" ramię PCK.

Zaczęło się pechowo - ze względu na fatalne warunki pogodowe większość z zadeklarowanych członków koła nie dojechała na spotkanie. Nie zburzyło to jednak porządku inauguracyjnego spotkania. Po odtworzeniu hymnu - "Pieśni o czerwony krzyżu", opiekunka przybliżyła powstanie, cele i zadania tej humanitarnej organizacji, następnie rozdała przybyłym uczniom legitymacje członkowskie PCK.

POWIĘKSZ

Spotkanie przebiegało w miłej atmosferze, przy słodkościach i herbatce młodzież rozmawiała na temat realizowania idei czerwonokrzyskiej w naszej szkole. Wspólnie z panią Wioletą Tkaczyk zastanawiali się nad formą spotkań i rodzajem akcji, w które członkowie koła mogliby się zaangażować. Na sam koniec odbyła się projekcja krótkiego filmu instruktarzowego dotyczacego pierwszej pomocy przedmedycznej.

Wszystkich chętnych zapraszamy do wstąpienia w szeregi członków klubu.

Klub "Wampirek" zaprasza również na akcje krwiodawcze - szczegóły na plakacie:

POWIĘKSZ

Dawid Machecki
koło dziennikarskie

 > > > wróć


Facebook

Facebook

Plan lekcji

Podręczniki


 

BIP

 

Deklaracja dostępności

 

© 1998-2022 ZSP w Pszowie
licznik