SPOTKANIA W SPRAWIE KARIERY

21 lutego Młodzieżowe Centrum Kariery z Pszowa oraz Punkt Pośrednictwa Pracy z Radlina zorganizowały spotkania informacyjno-promocyjne z uczniami naszej szkoły.

Podczas spotkań młodzież zapoznała się z działalnością jednostek Ochotniczych Hufców Pracy. Od pośrednika pracy uzyskała informacje na temat aktualnych ofert pracy jakimi dysponuje PPP, możliwościach lokalnego rynku pracy, zawodach przyszłości oraz o wymaganiach i oczekiwaniach pracodawców. Z kolei doradca zawodowy przedstawił uczniom zakres udzielanej pomocy, ofertę tematyczną warsztatów oraz zorganizował mini-warsztat z zakresu określenia predyspozycji zawodowych.

Młodzieżowe Centrum Kariery w Pszowie oraz Punkt Pośrednictwa Pracy w Radlinie funkcjonują w ramach projektu "OHP jako realizator usług rynku pracy" współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Młodzieżowe Centrum Kariery w Pszowie (ul.Traugutta 1) oraz Punkt Pośrednictwa Pracy w Radlinie (ul.Rymera 15) serdecznie zapraszają wszystkich, których interesuje tematyka związana z rynkiem edukacji, pracy i szkoleń.

Wszystkie usługi świadczone przez wymienione jednostki są bezpłatne.

POWIĘKSZ

 > > > wróć


Facebook

Facebook

Plan lekcji

Podręczniki


 

BIP

 

Deklaracja dostępności

 

© 1998-2022 ZSP w Pszowie
licznik