KOLEJNE DZIAŁANIA WOLONTARIUSZY

17 maja na świetlicy "Radość życia" pod patronatem Koła Miłośników Pszowa uczciliśmy święto ludzi o niepełnosprawności intelektualnej. Radości i dobrych gestów nie było końca "Dni Godności" zostały obchodzone hucznie, zwłaszcza, że jeden z podopiecznych świetlicy obchodził urodziny. My również dołoczyliśmy się do życzeń szczęścia oraz spełnienia marzeń.

POWIĘKSZ

Kolejne kroki uczniowie naszej szkoły skierowali 21 maja do Domu Pomocy Społecznej na Jedłowniku, prowadzonej przez Siostry Opatrzności Bożej z Wodzisławia. Spotkanie zaczęliśmy od czytania bajek podopiecznym, potem wszyscy włączyliśmy się do tanecznej zabawy przy dźwiękach muzyki.

26 maja w remizie strażackiej w Pszowie odbył się Bal wolontariatu. W jego trakcie zostały wyróżnione osoby, które szczególnie angażują się w działalność wolontariacką na rzecz dzieci ze świetlicy opiekuńczej "Gniazdo". Wśród osób zasługujących na podziękowania byli także nasi uczniowie: Michał Wróblewski oraz Karolina Brzezinka. Podczas balu kierownik świetlicy - pani Teresa Kabut wręczyła pani pedagog z naszej szkoły - Danucie Dyrek szczególne wyróżnienie za wieloletnią pracę na rzecz dzieci i osób ze stowarzyszenia "Pomóżmy sobie".

Danuta Dyrek

Zobacz również zdjęcia...

 > > > wróć


Facebook

Facebook

Plan lekcji

Podręczniki


 

BIP

 

Deklaracja dostępności

 

© 1998-2022 ZSP w Pszowie
licznik