SUKCES FOTOGRAFICZNY

25 maja w Wyższej Szkole Zarządzania Ochroną Pracy w Katowicach odbył się finał konkursu fotograficznego pod tytułem "Świat, który kocham", w którym udział wzięli uczniowie naszego liceum profilowanego: Małgorzata Dulińska i Dawid Machecki.

Gościem specjalnym konkursu był Michał Budzyński, który odniósł wiele sukcesów, między innymi jego zdjęcie zostało wyróżnione w największym i najbardziej prestiżowym konkursie fotografii przyrodniczej na świecie - BBC Wildlife Photographer of the Year. Ten sukces udało mu się powtórzyć przez cztery lata z rzędu. Podczas wykładu Michał Budzyński prezentował swoje zdjęcia oraz ciekawie opowiadał o fotografii.

Do konkursu "Świat, który kocham", nadesłano blisko 400 fotografii wykonanych przez 140 uczniów szkół ponadgimnazjalnych z województwa śląskiego. Spośród wszystkich zdjęć jurorzy wybrali w sumie 54 fotografie, które prezentowane są na wystawie pokonkursowej w Wyższej Szkole Zarządzania Ochroną Pracy w Katowicach.

Dawid Machecki za zdjęcie pod tytułem "Bracia mniejsi" i Małgorzata Dulińska za fotografię pod tytułem "Taneczne Multi" otrzymali wyróżnienie III stopnia - ich zdjęcia znalazły się na wystawie pokonkursowej.

Opiekun koła fotograficznego pan Cezary Stęc może być dumny z osiągnięć swoich podopiecznych.

POWIĘKSZ

POWIĘKSZ

koło dziennikarskie

 > > > wróć


Facebook

Facebook

Plan lekcji

Podręczniki


 

BIP

 

Deklaracja dostępności

 

© 1998-2022 ZSP w Pszowie
licznik