DZIEŃ KARIERY ZAWODOWEJ

17 października odbył się w naszej szkole Dzień Kariery Zawodowej.

Młodzież uczestniczyła w kiermaszu ofert pracy, zorganizowanym z udziałem przedstawicieli Punktu Pośrednictwa Pracy z Radlina, Wodzisławia Śląskiego i Czerwionki-Leszczyn, Młodzieżowego Biura Pracy z Rybnika, Raciborza, Żor i Jastrzębia Zdroju oraz PIP z Wodzisławia Śląskiego.

POWIĘKSZ

Uczniowie uczestniczyli w zajęciach doradztwa zawodowego "Jak odnaleźć się na rynku pracy ?" oraz w spotkaniach zorganizowanych w Młodzieżowym Centrum Kariery w Pszowie: "Moja firma", "Moja pierwsza praca", "Praca i wolontariat w organizacjach pozarządowych".

Szkołę odwiedzili również gimnazjaliści. Uczestniczyli w pokazie wymiany opon i warsztatach fryzjerskich. Przyszłe fryzjerki wyszły z warsztatów z pięknymi fryzurami.

POWIĘKSZ

POWIĘKSZ

Goście uzyskali informacje o zawodach: technik usług fryzjerskich i fryzjer, technik pojazdów samochodowych i mechanik pojazdów samochodowych oraz o innych zawodach, takich jak: piekarz, kominiarz, ślusarz. Poinformowano również gimnazjalistów o proponowanych nowych kierunkach kształcenia. Uczniowie naszej szkoły wykonali dla gości wystawę fryzur ekologicznych. Pochwalono się także sukcesami zawodowymi i sportowymi.

Zobacz również zdjęcia...

....................
informacja:
Blandyna Porąbka

 > > > wróć


Facebook

Facebook

Plan lekcji

Podręczniki


 

BIP

 

Deklaracja dostępności

 

© 1998-2022 ZSP w Pszowie
licznik