MIKOŁAJKI

6 grudnia obchodziliśmy w naszej szkole Mikołajki i w tym wyjątkowym dniu został zorganizowany nietypowy "słodki dzień babeczkowy".

Uczniowie, nauczyciele i pracownicy szkoły mieli możliwość zakupienia słodkiej przekąski. Babeczki specjalnie na tę okazję zostały przygotowane przez "ciało pedagogiczne". Dodatkową atrakcją było to, iż do każdej zakupionej babeczki był dodawany los, który brał u dział w losowaniu cennych nagród.

Losowanie odbyło się w tym samym dniu o godzinie 13:00. Komisję nadzorująca przebieg losowania tworzyła pani wicedyrektor - Barbara Penkala, pani Joanna Krauz-Zalewska oraz przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego.

POWIĘKSZ

Szczęśliwymi numerami, które otrzymały bon na dowolną usługę związaną z naprawą auta, bądź zakup części samochodowych o wartości 100 złoty były: 124,135,37,78 i 40. Natomiast posiadacz numerku 131 otrzymał kupon na usługę naprawy hamulców.

Dochód z całej akcji zostanie przeznaczony na obchody 50-lecia szkoły, które będą miały miejsce jesienią 2013 roku.

Z okazji Mikołajek Samorząd Uczniowski przygotował także małą niespodziankę dla uczniów. Wszyscy ci, którzy w tym dniu ubrali chociażby jedną rzecz ściśle wiążącą się z tym świętem np. czapkę Mikołaja, czy rogi renifera byli zwolnieni z odpowiedzi.

Zobacz również zdjęcia...

 > > > wróć


Facebook

Facebook

Plan lekcji

Podręczniki


 

BIP

 

Deklaracja dostępności

 

© 1998-2022 ZSP w Pszowie
licznik