PRZYGOTOWANIA W TOKU

15 stycznia 2013 roku ruszyły zajęcia kulturowo-pedagogiczno-językowe, które mają na celu lepiej przygotować młodzież biorącą udział w projekcie "Fryzjer - kreator wizerunku bez granic", do wyjazdu za granicę.

Zajęcia prowadzone są przez panią Iwonę Stachę, która promuje wśród młodych uczestników postawy przedsiębiorcze, zaznajamia ich z rynkiem pracy w Wielkiej Brytanii stosując przy tym metody aktywizujące w celu lepszego zintegrowania grupy.

POWIĘKSZ

Zajęcia z języka angielskiego prowadzi pani Anna Borsukiewicz, która prócz uzupełniania i poszerzania wiadomości komunikacyjno-leksykalnych, stara się rozwinąć wśród uczestników postawy ciekawości, otwartości i tolerancji wobec innych kultur. Ponadto uczniowie będą mieli możliwość poznać kulturę, tradycję tamtejszych ludzi.

POWIĘKSZ

Ostatni etap przygotowania to zajęcia pedagogiczne, wchodzą w to głównie zajęcia z komunikacji interpersonalnej prowadzone przez panią Mirelę Szymczak.

Celem wszystkich zajęć jest nie tylko zapoznanie uczniów z najważniejszymi informacjami z zakresu prowadzenia własnej działalności, komunikacji w języku angielskim czy tematyki kulturoznawczej, ale przede wszystkim z lepszym poznaniem samego siebie i zwiększeniem motywacji. Młodzież powinna zdać sobie sprawę, że wyjazd do placówki naszego partnera wniesie mnóstwo pozytywów w ich życie.

Na zdjęciu poniżej uczestniczki projektu:

POWIĘKSZ

Informacje o projekcie znajdziesz tutaj...

 

 > > > wróć


Facebook

Facebook

Plan lekcji

Podręczniki

Erasmus+

Zanieczyszczenie powietrza

Arkusze.pl

Współpraca z Cechem

Współpraca z Izbą Gospodarczą

YOUTUBE

KONKURS

KONKURS

Erasmus +

Leonardo da Vinci

TCPG online

Moje Stypendium

Lipdub

Bezpieczna szkoła - bezpieczny uczeń

Losy absolwentów

50-lecie

Wirtualny spacer

Zdjęcie panoramiczne

Przytulisko

Wolne zasoby

Pierwsza pomoc


 

BIP

 

Deklaracja dostępności

 

© 1998-2020 ZSP w Pszowie
licznik