PODSUMOWANIE PROJEKTU

26 września odbyła się w naszej szkole impreza podsumowująca realizację projektu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego "Fryzjer - kreator wizerunku bez granic", realizowanego w ramach programu Leonardo da Vinci. Projekt zakładał odbycie stażu w salonach fryzjerskich w Londonderry w Wielkiej Brytanii.

W trakcie imprezy podsumowującej uczestniczki dzieliły się doświadczeniami, opowiadały o kolejnych etapach realizacji projektu od rekrutacji, poprzez przygotowanie pedagogiczne, aż do wyczekiwanego wyjazdu i dnia podsumowania. Była to zarówno dla nich jak i dla opiekunów niezapomniana przygoda dzięki której, miały możliwość nauczyć się stosowania nowych technik fryzjerskich, rozmawiać na co dzień w języku angielskim, poznać mentalność nowych ludzi i stać się pewniejszymi siebie.

POWIĘKSZ

Obecnie w ZSP w Pszowie można podziwiać galerię zdjęć, można nadal skorzystać z bloga na Facebook'u, gdzie opisany jest każdy dzień pobytu w Derry.

Należą się ogromne podziękowania Organowi Prowadzącemu (Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu śl.) oraz Pani Dyrektor ZSP Izabeli Widerze za wsparcie, zaangażowanie oraz opiekę nad uczestniczkami projektu. Podziękowania należą się koordynatorce projektu Pani Annie Borsukiewicz za wszystkie działania, zarządzanie projektem, opiekę nad uczestniczkami, zaangażowanie oraz chęć podjęcia się tak ogromnej pracy jaką jest realizacja projektu. Należy podziękować również Pani Iwonie Stasze za ogromną pomoc na każdym etapie podejmowanych działań oraz przede wszystkim uczestniczkom i ich rodzicom za chęć udziału, za ogromną pracę i czerpanie z danych im możliwości.

 

Anna Borsukiewicz

Zobacz również więcej zdjęć...

 > > > wróć


Facebook

Facebook

Plan lekcji

Podręczniki


 

BIP

 

Deklaracja dostępności

 

© 1998-2022 ZSP w Pszowie
licznik