WIELKIE ŚWIĘTO NASZEJ SZKOŁY JUŻ 11 PAŹDZIERNIKA !

Społeczność Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Pszowie w roku szkolnym 2013/2014 obchodzi jubileusz 50-lecia swego istnienia.
Obchody roku jubileuszowego już trwają na terenie szkoły. Uczniowie spotykają się z absolwentami, poznają historię szkoły, przygotowują wystawy i imprezy towarzyszące. "Są dni, do których warto powrócić..." to tytuł konkursu fotograficzno-plastycznego, w którym wzięli udział uczniowie szkół ponadgimnazjalnych powiatu wodzisławskiego. Trwają również przygotowania do wielkiej uroczystości z okazji wielkiego święta Naszej Szkoły, która jest zaplanowana na 11 października 2013 r. Chcielibyśmy, aby ten dzień był dla każdego ucznia, absolwenta, pracownika szkoły, emeryta, rodzica chwilą powrotu do wspomnień. Pragniemy, by każdy kto zostawił tu cząstkę życia, mógł odnaleźć siebie sprzed lat.

Miło nam poinformować, że patronat honorowy nad obchodami jubileuszu objął Starosta Powiatu Wodzisławskiego Pan Tadeusz Skatuła.

Program obchodów jubileuszu 50-lecia Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Pszowie w dniu 11 października 2013 roku przedstawia się następująco:

11.00 Uroczysta Msza Święta w Bazylice Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Pszowie
12.00 Przemarsz do budynku szkoły przy ul. R. Traugutta 32
12.15 Odsłonięcie tablicy pamiątkowej
12.30 Akademia połączona z powiatowymi obchodami Dnia Edukacji Narodowej
14.15 Poczęstunek i zwiedzanie wystaw towarzyszących
17.00 "Kawiarenka wspomnień" - spotkanie Absolwentów szkoły

Zapraszamy do wspólnego świętowania!

 > > > wróć


Facebook

Facebook

Plan lekcji

Podręczniki


 

BIP

 

Deklaracja dostępności

 

© 1998-2022 ZSP w Pszowie
licznik