MIĘDZYNARODOWY KONKURS FRYZJERSKI

Uczennice naszej szkoły po raz pierwszy wzięły udział w Międzynarodowym Konkursie Fryzjerskim WIECZOROWY ZAWRÓT GŁOWY zorganizowanym przez Zespół Szkół Budowlano-Drzewnych im. Armii Krajowej w Żywcu pod honorowym patronatem Starosty Żywieckiego. O statuetkę PLATYNOWEGO WARKOCZA walczyło ponad 120 uczestników ze szkół i salonów fryzjerskich z Polski, Czech i Słowacji. Konkurs odbył się w listopadzie i cieszył się dużym zainteresowaniem.

POWIĘKSZ

Uczennice naszej szkoły rywalizowały w dwóch kategoriach. Żaneta Koloska z klasy drugiej szkoły zawodowej startowała w kategorii "Zjawiskowa panna młoda" i zajęła V miejsce (na 40 uczestników). Uczennica kształci się w zakładzie fryzjerskim pani Alicji Wainer z Rydułtów. Karolina Szulik z klasy trzeciej szkoły zawodowej startowała w kategorii "Plecionki" i zajęła VII miejsce. Uczennica kształci się w salonie fryzjerskim "Fantazja" pani Iwony Witaszak z Wodzisławia Śl. Uczennicom towarzyszyli opiekunowie pani Agnieszka Siodłoczek - nauczycielka praktycznej nauki zawodu oraz pan Daniel Szuszkowski - kierownik szkolenia praktycznego.

POWIĘKSZ

Dziękujemy mistrzom i nauczycielom za przygotowanie młodzieży. Cieszymy się z osiągnięć naszych uczennic, serdecznie im gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów zawodowych.

Zobacz również więcej zdjęć...

 > > > wróć


Facebook

Facebook

Plan lekcji

Podręczniki


 

BIP

 

Deklaracja dostępności

 

© 1998-2022 ZSP w Pszowie
licznik