WSPOMNIENIA ZE STUDNIÓWKI

Tradycyjnie na sto dni przed maturą młodzież bawi się na balach studniówkowych. 11 stycznia w Domu Przyjęć Avanti w Bluszczowie odbyła się studniówka zorganizowana przez uczniów Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Pszowie. W imprezie udział wzięła młodzież dwóch klas III Liceum Profilowanego oraz IV Technikum, nie zabrakło także zaproszonych gości, dyrekcji szkoły oraz nauczycieli.

Przewodnicząca klasy IVTA Zuzanna Synek wraz z Kamilem Walkowiczem powitała zaproszonych gości a następnie poprosiła panią Dyrektor o rozpoczęcie balu. Dziewczęta wystąpiły w szykownie dobranych kreacjach a chłopcy w elegancko skrojonych garniturach.

Panie obdarowane zostały przez swoich partnerów różami i zaproszone do tańca, którym zgodnie z tradycją był polonez. Ten narodowy taniec poprowadziła pani Dyrektor tańcząc w pierwszej parze z uczniem IVTA Kamilem.

POWIĘKSZ

Wszystkie damy wyglądały zjawiskowo i elegancko, a panowie wytwornie i gustownie. Grono pedagogiczne z dumą przyglądało się metamorfozie, którą przeszli uczniowie i liczy, że matura pójdzie równie gładko jak polonez. Podczas balu uczniowie klas maturalnych podziękowali wychowawcom i gronu pedagogicznemu za trud, wysiłek, cierpliwość i zrozumienie.

POWIĘKSZ

Oczywiście na imprezie nie zabrakło programu rozrywkowego klasa IV Technikum postanowiła zaprezentować najciekawsze momenty z życia klasowego, nie zabrakło lekcji matematyki w rolę pani Chodury wcieliła się Kamila Kwiatoń, języka polskiego w rolę pani Rosy wcieliła się Zuzia Senyk i chemii a panią Kuczę parodiowała Daria Marek. Impreza trwała do białego rana i pozostawiła w pamięci uczestników piękne wspomnienia.

Wychowawcy klas maturalnych w imieniu wszystkich zaproszonych dziękują za wspaniałą oprawę balu studniówkowego i rewelacyjną zabawę. Było nam bardzo miło z Wami przeżywać ten szczególny wieczór.

Małgorzata Chodura

Zobacz również więcej zdjęć...

 > > > wróć


Facebook

Facebook

Plan lekcji

Podręczniki


 

BIP

 

Deklaracja dostępności

 

© 1998-2022 ZSP w Pszowie
licznik