WIOSENNE METAMORFOZY

13 maja gościła w naszej szkole młodzież z rodzicami z Sekcji Osób Niepełnosprawnych "Radość Życia" działającej przy Towarzystwie Przyjaciół Pszowa. Spotkanie pod hasłem "Wiosenne metamorfozy" odbyło się po raz kolejny dzięki współpracy szkolnego Koła Wolontariatu działającego pod kierunkiem pani Elżbiety Tomas. Zaproszeni goście chętnie korzystali z usług fryzjerskich wykonywanych przez uczennice II i III klas fryzjerskich Zasadniczej Szkoły Zawodowej w Pszowie pod kierunkiem nauczycielki fryzjerstwa pani Marzeny Buchalik. Młode fryzjerki wykonały modne strzyżenia oraz stylizacje fryzur "swoich" klientów, a także zajęły się ich makijażem.

Spotkanie przebiegało w przyjaznej atmosferze, nawiązały się nowe znajomości. Dziewczęta przygotowały poczęstunek, w trakcie którego mogły bliżej poznać przybyłych gości. Przyszłe fryzjerki z wielkim sercem podchodziły do niepełnosprawnej młodzieży, rozmawiały ze swoimi klientami na różne tematy oraz doradzały w kwestii doboru fryzury i makijażu.

Poprzez takie działania nasza młodzież rozwija swoje zainteresowania i zdolności, a także empatię i wrażliwość. Uczy się jak pomagać innym ludziom, kształtuje wartości i priorytety w swoim życiu.

POWIĘKSZ

Marzena Buchalik

 > > > wróć


Facebook

Facebook

Plan lekcji

Podręczniki


 

BIP

 

Deklaracja dostępności

 

© 1998-2022 ZSP w Pszowie
licznik