PRZYSTĘPUJEMY DO PROJEKTU ERASMUS +

Rozpoczęliśmy realizację projektu "Edukacja europejska kluczem do kariery zawodowej". Projekt finansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER). Dzięki temu przedsięwzięciu młodzież naszej szkoły kształcąca się w zawodzie fryzjer będzie miała możliwość odbycia dwutygodniowego stażu w salonach fryzjerskich w Londonderry w Irlandii Północnej oraz uczestniczenia w intensywnym kursie języka angielskiego w miejscowej szkole.

34 szczęśliwców wyjedzie w dwóch grupach (pierwsza już w kwietniu) na staż, w celu zdobycia nowych doświadczeń, poznania innowacyjnych technik fryzjerskich, poszerzenia znajomości języka angielskiego, jak również w celu sprawdzenia samych siebie, podniesienia samooceny i wiary w własne możliwości.

Właśnie ruszyła kilkuetapowa rekrutacja mająca na celu wyłonienie uczniów, którzy wezmą udział w projekcie. Zachęcamy wszystkich naszych przyszłych fryzjerów do włączenia się w realizację projektu. Taka szansa może się już nie powtórzyć.

25 listopada o godzinie 16.30 odbędzie się rekrutacja uczestników projektu "Edukacja europejska kluczem do kariery zawodowej". Rekrutacja rozpocznie się od konkursu fryzjerskiego "To co umiem najlepiej". Uczniowie będą mieć 60 minut na wykonanie fryzury wieczorowej. Następnie odbędzie się test kompetencji językowych. Wyniki konkursu fryzjerskiego zostaną podane tego samego dnia, zaś wyniki testu językowego oraz ostateczne wyniki rekrutacji zostaną opublikowane najpóźniej do 10 grudnia 2014 roku. Więcej szczegółów zawartych jest w regulaminie dostępnym w sekretariacie szkoły.

Koordynatorem projektu jest pani Anna Borsukiewicz.

 > > > wróć


Facebook

Facebook

Plan lekcji

Podręczniki


 

BIP

 

Deklaracja dostępności

 

© 1998-2022 ZSP w Pszowie
licznik