ANDRZEJKOWE KLIMATY

1 grudnia gościliśmy w naszej szkole dzieci z Zespołu Świetlic Profilaktycznych z Wodzisławia Śląskiego "Dziupla". Nasi młodzi przyjaciele przybyli do nas na niesamowity wieczór zabaw andrzejkowych.

Wolontariusze z klasy II B i II C pod okiem pani Elżbiety Tomas i Pauliny Rosy-Glaeser przygotowały cały zestaw wróżb, których celem było odkrycie tajemnic i przyszłych naszych losów.

POWIĘKSZ

Dzieciaki bawiły się wyśmienicie, najwięcej śmiechu było przy interpretacji dziwacznych woskowych kształtów, tradycyjnie lanych przez ucho wielkiego klucza.

Jedna z praktykujących na imprezie "czarownic", ku uciesze wróżących, interpretowała ich fantastyczne placki wosku jako pełne przygód wycieczki na egzotyczne wyspy.

POWIĘKSZ

Na spotkaniu nie zabrakło także zabaw integracyjnych przygotowanych przez opiekunkę dzieci panią Danutę Dyrek oraz konkretnego, jak i słodkiego poczęstunku.

Wieczór zakończył konkurs na najpiękniej narysowany wymarzony mikołajkowy prezent.

POWIĘKSZ

Rysunki były tak ładne, że jednogłośnie stwierdziłyśmy, iż wszystkie dzieci zasługują na nagrodę, co prawda symboliczną, ale za to bardzo słodką.

Paulina Rosa-Glaeser

 > > > wróć


Facebook

Facebook

Plan lekcji

Podręczniki


 

BIP

 

Deklaracja dostępności

 

© 1998-2022 ZSP w Pszowie
licznik