U CZESKICH PRZYJACIÓŁ

Dużo emocji dostarczyła nam 2 grudnia wizyta w zaprzyjaźnionej czeskiej szkole w Orłowie (Gymnázium a Obchodní akademie, Orlová). Czescy przyjaciele przygotowali dla nas dzień pełen wrażeń. Zwiedzaliśmy szkołę z jej wspaniale wyposażonymi pracowniami, poznaliśmy czeski system edukacji, uczestniczyliśmy w prezentacji na temat dotychczasowej współpracy (a było co wspominać, od 8 lat utrzymujemy stały kontakt) i najważniejszych informacji o krajach partnerskich.

POWIĘKSZ

Integrowaliśmy się podczas quizu popisując się wiadomościami o krajach partnerskich, ale największą frajdę mieliśmy próbując swoich sił na profesjonalnej ścianie wspinaczkowej, która zajmuje część hali sportowej należącej do szkoły.

POWIĘKSZ

Popołudnie spędziliśmy w Ostrawie, gdzie czekała na nas niespodzianka: wizyta w centrum edukacyjnym "Świat Techniki", gdzie urzekły nas fantastyczne krajobrazy jak z najlepszych filmów science fiction, żelazne wieże i labirynty rur o dziwnych kształtach. Wewnątrz czekała na nas interaktywna podróż przez stulecia rozwoju myśli technicznej. Polecamy gorąco zwiedzanie zabytkowych Witkowic Dolnych (Dolní Vítkowice).

Zobacz > > > więcej zdjęć...

 

 > > > wróć


Facebook

Facebook

Plan lekcji

Podręczniki


 

BIP

 

Deklaracja dostępności

 

© 1998-2022 ZSP w Pszowie
licznik