WSPOMNIENIA ZE STUDNIÓWKI

Tradycyjnie na sto dni przed maturą młodzież bawi się na balach studniówkowych. 24 stycznia odbyła się studniówka zorganizowana przez uczniów Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Pszowie. W imprezie udział wzięła młodzież klasy IV Technikum, nie zabrakło także zaproszonych gości, dyrekcji szkoły oraz nauczycieli.

Przedstawicielka klasy powitała zaproszonych gości a następnie poprosiła o rozpoczęcie balu panią dyrektor. Dziewczęta wystąpiły w szykownie dobranych kreacjach a chłopcy w elegancko skrojonych garniturach.

POWIĘKSZ

Panie obdarowane zostały przez swoich partnerów różami i zaproszone do tańca, którym zgodnie z tradycją był polonez. Ten narodowy taniec poprowadziła pani dyrektor tańcząc w pierwszej parze z jednym z uczniów.

POWIĘKSZ

Wszystkie damy wyglądały zjawiskowo i elegancko, a panowie wytwornie i gustownie. Grono pedagogiczne z dumą przyglądało się metamorfozie, którą przeszli uczniowie i liczy, że matura pójdzie równie gładko jak polonez. Podczas balu uczniowie klas maturalnych podziękowali wychowawcom i gronu pedagogicznemu za trud, wysiłek, cierpliwość i zrozumienie.

POWIĘKSZ

Zobacz > > > więcej zdjęć...

 

 > > > wróć


Facebook

Facebook

Plan lekcji

Podręczniki


 

BIP

 

Deklaracja dostępności

 

© 1998-2022 ZSP w Pszowie
licznik