Z POŚLIZGIEM, ALE NA WESOŁO

10 marca w naszej szkole już po raz drugi w tym roku szkolnym gościły dzieci z Zespołu Świetlic Profilaktycznych "Dziupla" z Wodzisławia.

Tym razem młodzi wodzisławianie pojawili się u nas w ramach akcji: Ferie na lodzie. Co prawda nazwa tradycyjnej, bo odbywającej się rokrocznie imprezy, w tym roku nijak się miała do pięknej pogody, którą "zafundował" nam początek marca, ale wiosenne słoneczko sprawiło nam chyba więcej radości, niż szczypiący mrozem luty, z którym najczęściej wiązały się nasze Ferie na lodzie. Dwanaścioro dzieciaków, pod czujnym okiem opiekunek bacznie obserwujących z tafli lodowiska, jak i spoza bariery, dzielnie poczynało sobie na łyżwach, z rzadka tylko wspierając się na niezawodnych pingwinkach. Na szczęście obyło się bez wypadku, chociaż godzinna jazda po tafli nieźle dała się we znaki wszystkim mięśniom. Po szaleństwie na lodowisku zmęczone, ale szczęśliwe dzieci pojawiły się w naszej szkole, gdzie czekała już na nich gorąca herbata i 3 talerze rumianych tostów przygotowanych przez uczennice klas Ib i IIc (Patrycję, Anetę, Zuzię, Dominikę) pod czujnym okiem koordynatorki spotkania - pani Elżbiety Tomas.

W dowód wdzięczności opiekunki wraz ze swoimi podopiecznymi postarały się o pozostawienie nam miłej pamiątki, którą wkrótce będzie można podziwiać na jednym z korytarzy naszej szkoły. Kolorowe wspomnienia przełożone na karty papieru w postaci obrazów prezentują się niezwykle uroczo.

Bardzo dziękujemy panu Leszkowi Piątkowskiemu za możliwość nieodpłatnego skorzystania ze sprzętu i oczywiście lodowiska.

 > > > wróć


Facebook

Facebook

Plan lekcji

Podręczniki


 

BIP

 

Deklaracja dostępności

 

© 1998-2022 ZSP w Pszowie
licznik