MŁODZI GŁOSUJĄ

27 kwietnia w naszej szkole odbyły się szkolne wybory prezydenckie 2015 w ramach projektu Centrum Edukacji Obywatelskiej "Młodzi Głosują". Celem akcji "Młodzi Głosują" jest zwiększenie uczestnictwa młodych ludzi w życiu publicznym, w tym zachęceniu ich do świadomego udziału w wyborach.

POWIĘKSZ

W szkolnych wyborach wzięło udział sześć klas naszej szkoły. W pierwszej części spotkania na sali gimnastycznej nauczyciel wiedzy o społeczeństwie pan Tomasz Kurant przeprowadził pogadankę nt. wszystkich prezydentów II i III Rzeczypospolitej, a uczniowie IIB Marzena i Rafał przedstawili sylwetki 11 kandydatów na urząd prezydenta RP. Młodzież chętnie dzieliła się swoimi spostrzeżeniami i opiniami na temat kandydatów i ich programów wyborczych, a później oddała głos na swoich kandydatów.

POWIĘKSZ

Po zakończeniu głosowania komisja przeliczyła głosy. Z niecierpliwością oczekiwano na wyniki głosowania, które dla wielu były zaskoczeniem - ostatecznie wybory w naszej szkole wygrał kandydat ... (Kodeks wyborczy Art. 108 § 2)

 

Tomasz Kurant

 > > > wróć


Facebook

Facebook

Plan lekcji

Podręczniki


 

BIP

 

Deklaracja dostępności

 

© 1998-2022 ZSP w Pszowie
licznik