PRAKTYKI W IRLANDII

14 czerwca siedemnaście uczennic powróciło z praktyk zawodowych w Irlandii. Pobyt został zorganizowany w ramach projektu "Edukacja Europejska kluczem do kariery zawodowej". Dziewczyny przez dwa tygodnie pracowały w zakładach fryzjerskich oraz uczestniczyły w kursie języka angielskiego.

POWIĘKSZ

Poprzez swoje profesjonalne podejście i niemałe umiejętności nasze fryzjerki bardzo szybko zyskały zaufanie i sympatię swoich pracodawców. Dziewczyny myły, farbowały, modelowały włosy, oraz dbały o czystość w salonach. Po dwutygodniowym pobycie kilka z nich otrzymało propozycje pracy.

POWIĘKSZ

Kurs języka angielskiego był bardzo intensywny. Dziewczyny doskonaliły przede wszystkim umiejętności komunikacyjne - przełamały barierę językową i z dnia na dzień coraz swobodniej posługiwały się językiem obcym. W restauracji, sklepie, na ulicy potrafiły porozumieć się z mieszkańcami. Poznawały również krajobraz tego ciekawego kraju, uczestnicząc min. w wycieczce nad Ocean Atlantycki gdzie zwiedzały "Groble Olbrzyma". Wiele z nich pokusiło się o stwierdzenie, że nigdy wcześniej nie były w tak cudownym miejscu.

POWIĘKSZ

Dziewczyny wróciły do kraju bardzo zadowolone, z bezcennym bagażem doświadczeń, który w przyszłości na pewno zaprocentuje. Kolejna grupa dziewczyn wyjedzie w czerwcu 2016 roku. Miejmy nadzieje, że tak samo dobrze sprawdzą się w innym kraju, w nowej sytuacji.

Szczegóły z pobytu - na naszym profilu FB...

Kinga Peteja

 > > > wróć


Facebook

Facebook

Plan lekcji

Podręczniki


 

BIP

 

Deklaracja dostępności

 

© 1998-2022 ZSP w Pszowie
licznik