KOLEJNE SUKCESY FRYZJERSKIE

Złote i srebrne medale kolejny raz dla uczniów ZSP w Pszowie.

14 marca trzech uczniów klas fryzjerskich startowało w Międzyszkolnym Konkursie Fryzjerskim w Tychach. Konkurs przebiegał w dwóch kategoriach:
1.Primavera - stylizacja postaci zgodnej z tematem,
2. Plisowanie - technika ondulacji wodnej, tzw. Fale.

Zadanie pierwsze polegało na całościowej stylizacji zgodnie z tematem oraz obejmowało wykonanie makijażu i fryzury oraz przygotowanie stroju modelki. Zadanie drugie obejmowało wykonanie fal na główkach ćwiczebnych. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Pszowie reprezentowali: Aneta Tkocz (klasa IIIc), Agnieszka Wita (klasa Ib), oraz Rafał Tkocz (klasa IIIb). Aneta i Rafał okazali się bezkonkurencyjni i zwyciężyli w obydwu konkurencjach. Aneta zajęła I miejsce w kategorii Plisowanie i II miejsce w kategorii Primavera. Rafał zajął I miejsce w kategorii Primavera i II miejsce w kategorii plisowanie. Uczniowie ci uczą się zawodu pod kierunkiem pani Iwony Witaszak, właścicielki Salonu Fryzjerskiego "Fantazja" w Wodzisławiu Śląskim. Zwycięzcy konkursu wykazali się kreatywnością oraz zdolnościami fryzjerskimi.

Uczniowie zostali przygotowani do konkursu przez panią Iwonę Witaszak oraz nauczycielki przedmiotów zawodowych - Marzenę Buchalik oraz Agnieszkę Siodłoczek.

POWIĘKSZ

 

 

 > > > wróć


Facebook

Facebook

Plan lekcji

Podręczniki


 

BIP

 

Deklaracja dostępności

 

© 1998-2022 ZSP w Pszowie
licznik