KIERMASZ PRACY

16 listopada w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości Punkt Pośrednictwa Pracy w Radlinie wraz z Młodzieżowym Centrum Kariery w Pszowie zorganizował Kiermasz Ofert Pracy, który odbył się w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Pszowie.

Do udziału w tym przedsięwzięciu zostały zaproszone Punkty Pośrednictwa Pracy z Wodzisławia Śląskiego, Rybnika i Czerwionki-Leszczyny, oraz Ośrodek Szkolenia Zawodowego z Wodzisławia Śląskiego.

Kiermasz skierowany był do uczniów szkoły, którzy mogli skorzystać z szerokiej oferty usług proponowanych przez jednostki OHP. Młodzież uzyskała informację na temat projektów organizowanych przez nasze jednostki, sytuacji na lokalnym rynku pracy, oraz miała okazję zapoznać się z dostępnymi ofertami pracy. Chętne osoby wypełniły ankiety poszukującego pracy.

Uczestnicy kiermaszu otrzymali materiały promocyjno-informacyjne dotyczące działalności Śląskiej Wojewódzkiej Komendy OHP.

Tekst: Beata Kromołowska (PPP Radlin)
Zdjęcia: Dorota Cnota (PPP Wodzisław Śląski)

POWIĘKSZ

W ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości odbyły się również w naszej szkole warsztaty graficzne, fryzjerskie i mechaniczne dla gimnazjalistów.

 

> > > Zobacz zdjęcia...

 

 > > > wróć


Facebook

Facebook

Plan lekcji

Podręczniki


 

BIP

 

Deklaracja dostępności

 

© 1998-2022 ZSP w Pszowie
licznik