LOSY NASZYCH ABSOLWENTÓW

PAULINA TYCZYŃSKA , CZYLI ARTYSTYCZNA DUSZA

Paulina Tyczyńska rozpoczęła ona naukę w naszej szkole 1 września 2009 roku i przez cztery lata nauki nie pozwalała o sobie zapomnieć ani na chwilę. Liczne konkursy fryzjerskie, zawody taneczne oraz angażowanie się w życie klasy i szkoły sprawiły, że po ukończeniu technikum w 2013 roku stała się ukształtowaną osobą, która ma wyznaczony cel w życiu.

A oto co sama mówi o sobie.

Od ukończenia Technikum w Pszowie w zawodzie technik usług fryzjerskich zmieniło się wiele. Już w szkole poczułam, że fryzjerstwo to moja prawdziwa pasja. Możliwość udziału w konkursach szkolnych, międzyszkolnych a nawet ogólnopolskich i międzynarodowych sprawiła, że miałam możliwość stale rozwijać swoja pasję. Chciałabym za to podziękować nauczycielom, przyjaciołom, którzy pomogli mi uwierzyć we własne możliwości i dali cenne wskazówki na przyszłość.

Aktualnie uczęszczam do Szkoły wizażu i stylizacji "Artystyczna Alternatywa" w Krakowie. Uczę się na kierunku wizaż i stylizacja. Współpracuję z projektantką Ewą Lenard, gdzie dbam o fryzury modelek na jej pokazach, m.in. na Gali Kobiet Sukcesu w Katowicach. Pracuję również przy sesjach zdjęciowych, gdzie do tej pory zajmowałam się tylko stylizacją fryzur, a od pewnego czasu zajmuję się również wizażem. Miałam okazję uczesać modelki do sklepu internetowego Greenpoint. Dzięki szkole miałam okazję malować modelki na pokazie Junk Fashion Show w Krakowie. Do stałej współpracy zaliczam również Macieja Misztala (założyciela projektu The best of Whitney!). Wraz z innymi fryzjerami zadbałam o fryzury wokalistów i tancerzy na finałowym koncercie w Rybniku-Chwałowicach. W małym skrócie to tyle. Dla mnie to dopiero początek i rozgrzewka, bo planów coraz więcej... niestety nic zdradzić nie mogę.

Zapraszam na mój fanpage: www.facebook.com/paulinatyczynskaa...

A oto kilka zdjęć przedstawiających naszą absolwentkę w trakcie pracy:

 > > > wróć


Facebook

Facebook

Plan lekcji

Podręczniki


 

BIP

 

Deklaracja dostępności

 

© 1998-2022 ZSP w Pszowie
licznik