LOSY NASZYCH ABSOLWENTÓW

EWA GAWĘDA, CZYLI KOBIETA SUKCESU

Ewa Gawęda jest absolwentką naszej szkoły. Zawsze pasjonowała ją fotografia, dlatego postanowiła zdobyć wykształcenie umożliwiające łączenie hobby z pracą zawodową.

Dziś można o niej powiedzieć kobieta sukcesu - od lat prowadzi prężnie rozwijająca się firmę. Od 24 lat Ewa Gawęda związana jest z Pszowem. To tu znajduje się siedziba firmy, a w niej studio fotograficzne i laboratorium. Klienci chętnie korzystają z usług FOTO-GAWĘDA Oprócz fotografii ślubnej, artystycznej i reklamowej firma wykonuje zdjęcia komunijne, okolicznościowe i portretowe. Z zastosowaniem technologii cyfrowej realizowane są zdjęcia legitymacyjne, paszportowe, dowodowe oraz dyplomowe akceptowane przez urzędy, a klient sam decyduje o wyborze właściwego ujęcia.

Pani Ewa jest otwarta na potrzeby innych, ma wrażliwą duszę społecznika Chętnie współpracuje i wspiera instytucje lokalne w codziennej działalności. Od wielu lat bezinteresownie dokumentuje życie mieszkańców i parafii w Syryni. Wśród klientów ceniona jest za profesjonalizm, promienny uśmiech, bezkonfliktowość i ciągłą gotowość do niesienia pomocy. Działa charytatywnie na rzecz organizacji pozarządowych, szkół i przedszkoli. W ubiegłym roku, podczas obchodów 50-cio lecia ZSP w Pszowie, mieliśmy zaszczyt podziękować pani Ewie za wielokrotne wspieranie szkoły, nadając jej tytuł "Przyjaciela Szkoły".

Ewa Gawęda jako przedsiębiorca i dyplomowany mistrz fotografii ma na swoim koncie wiele sukcesów. Od 1990 roku prowadzi firmę fotograficzną - Foto Gawęda, w której kształci co roku uczniów do pracy w zawodzie fotografa. Przez te wszystkie lata rozwijała i poszerzała swoją działalność współpracując z innymi przedsiębiorcami. Fotografując w atelier lub w plenerze realizuje swoją pasję i miłość do fotografii. Każde zdjęcie wykonuje z pełnym zaangażowaniem, profesjonalizmem realizując swoje artystyczne wizje.

Jej praca i wysiłki niejednokrotnie zdobywały uznanie innych. Jednym z najważniejszych i szczególnych wyróżnień jest przyznanie Jej w roku 2003 nagrody "Narcyz" dla kobiet sukcesu, którą odbierała w gronie zasłużonych kobiet m.in. senator Krystyny Bochenek i Elżbiety Bieńkowskiej. Na VII Forum Jakości Jej firma zdobyła wyróżnienie - znak "Firma z Jakością 2000", a w roku 2004 otrzymała tytuł "Lidera Przedsiębiorczości".

 

 

 

 

 

 > > > wróć


Facebook

Facebook

Plan lekcji

Podręczniki


 

BIP

 

Deklaracja dostępności

 

© 1998-2022 ZSP w Pszowie
licznik