SZKOLENIA W RAMACH PROJEKTU

banner

W Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Pszowie realizowany jest projekt finansowany ze środków Unii Europejskiej - "Innowacyjne nauczanie potrzebą przyszłości", którego celem jest wpieranie szkolnictwa zawodowego. W ramach działań uczniowie ZSP w Pszowie wzięli udział w kolejnych szkoleniach i kursach. Uczennice szkoły branżowej uczące się w zawodzie fryzjer poznają tajniki profesjonalnego makijażu. Takie szkolenie daje możliwość nauki dostosowania kosmetyków i kolorystyki makijażu .

Także uczniowie klasy II technikum kształcący się w zawodzie technik grafiki i poligrafii cyfrowej rozwijali swoje umiejętności podczas szkolenia z zakresu animacji komputerowej. Bierze w nim udział 13 grafików.

Realizowane w ramach projektu działania z zakresu rozszerzenia wiedzy na temat specyfiki wykonywanych zawodów technicznych oraz kursy nadające uczniom uprawnienia do wykonywania zawodu są działaniami, które przyczyniają się do przygotowania uczniów do wejścia na rynek pracy oraz nadają im nowe kompetencje.

POWIĘKSZ

POWIĘKSZ

 

 > > > wróć


Facebook

Facebook

Plan lekcji

Podręczniki

Erasmus+

Zanieczyszczenie powietrza

Arkusze.pl

Współpraca z Cechem

Współpraca z Izbą Gospodarczą

YOUTUBE

KONKURS

KONKURS

Erasmus +

Leonardo da Vinci

TCPG online

Moje Stypendium

Lipdub

Bezpieczna szkoła - bezpieczny uczeń

Losy absolwentów

50-lecie

Wirtualny spacer

Zdjęcie panoramiczne

Przytulisko

Wolne zasoby

Pierwsza pomoc


 

BIP

 

Deklaracja dostępności

 

© 1998-2020 ZSP w Pszowie
licznik